مرکز دندانپزشکی دکتر بزرگ و دکتر محمدی‌نژاد در سال 1380 به همت دکتر شاهرخ بزرگ و دکتر پریا محمدی نژاد بنا نهاده شد. این کلینیک با بهره گیری از بروز ترین تکنولوژی و دانش روز در زمینه دندانپزشکی و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد ساخت کشور های  آلمان و آمریکا، اقدام به ارائه خدمات نوین در زمینه دندانپزشکی به مراجعه کنندگان خود کرده است. وجه تمایز این مرکز سرعت، کیفیت و دقت در ارائه خدمات دندانپزشکی می باشد.

خدمات تخصصی کلینیک

ویژگی های منحصر به فرد کلینیک

1. در مرکز دندانپزشکی دکتر بزرگ و دکتر محمدی‌نژاد با بهره گیری از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های استریلیزاسیون دل‌نگرانی بیماران نسبت به احتمال انتقال بیماری‌هایی نظیر ایدز، هپاتیت، سل و … به صفر رسیده است.

2. در این مرکز علاوه بر این که از کاورها، پوشش‌ها و وسایل یکبار مصرف برای هر بیمار استفاده می گردد، تمامی وسایل وتجهیزات با کمک جدیدترین روش‌ها در علم پزشکی ضدعفونی شده و بعد داخل دستگاه Ultrasonic  جرم‌زدایی می‌گردد و بعد از جرم زدایی کامل، بستها جداگانه پک شده و داخل اتوکلاد و Class B کارخانه Uronda ایتالیا، کاملا استریل گردیده و  عاری از هرگونه هاگ می شوند. این وسایل پک شده تا هنگام استفاده برای هر بیمار به صورت جداگانه از پک های استریل خارج نمی گردد.

3. رادیوگرافی در کلینیک دکتر بزرگ و دکتر محمدی‌نژاد به استفاده از دستگاه RVG  انجام می شود. دستگاه RVG جدیدترین روش رادیوگرافی دندانی می باشد که به کمک Sensor دیجیتال میزان اشعه X رادیوگرافی به یک دوازدهم کاهش داده و بنابراین از آسیب های ناشی از تابش اشعه به بدن بیمار جلوگیری شده است. همچنین باتوجه به عدم نیاز به ظهور و ثبوت و انجام پروسه Developing کامپیوتری بر روی مانیتور، سرعت و دقت انجام رادیوگرافی نسبت به روش مرسوم آنالوگ بسیار بالاتر است.

4. خدمات کلینیک توسط پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی انجام می شود، با به کار گیری این روش ها تمامی درمان های مرسوم که همراه با درد و ناراحتی فراوان برای بیمار و در مدت زمان طولانی انجام می شد، هم اکنون در کوتاه ترین زمان ممکن  و بدون جراحی و ایجاد عوارضی مانند درد، خونریزی، بخیه، تورم و حساسیت دندانی انجام می شود و نتایج درمانی بدون بازگشت و ماندگار هستند.

5. این کلینیک با طراحی مدرن و منحصر به فرد دارای محیطی آرام و صمیمی است. این امر خصوصا به ایجاد حس آرامش در کودکان کمک می کند، این مسئله همچنین موجب عدم ترس از دندانپزشکی در بزرگسالی می شود. طراحی فضای کلینیک فراتر از یک محیط بهداشتی و درمانی است و  با ایجاد فضای شاد و سرزنده و گرم موجب احساس راحتی مراجعه کنندگان می شود.

درباره پزشکان

در ادامه پزشکان متخصص این کلینیک معرفی می شوند.

دکتر پریا محمدی نژاد

دکتر محمدی نژاد متولد سال 1356 می باشند. ایشان در سال 1379 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند و از سال 1380 با بنا نمودن کلینیک دکتر بزرگ و محمدی نژاد مشغول به فعالیت شدند. دکتر محمدی نژاد در سال 1377 بعد از گذراندن دوره Master in Dentistry در کشور انگلستان در زمینه زیبایی، پروتز، درمان لثه و اندو (معالجه ریشه) با اخذ مدرک Fellowship از کالج Eastman دانشگاه UCL لندن به ایران بازگشتند تا به معالجه بیماران خویش با آخرین متدهای روز دنیا بپردازند.

دکتر شاهرخ بزرگ

photo_2017-05-15_10-39-44

دکتر شاهرخ بزرگ متولد سال 1353 می باشند.ایشان در سال 1376 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل گردیدند. مدت 4 سال اول پس از فارغ التحصیلی را در شهر دماوند به معالجه بیماران آن شهر گذرانده و در سال 1380 کلینیک دکتر بزرگ و دکتر محمدی‌نژاد بنا نمودند. پس از آن با طی دوره های متعدد آموزش ایمپلنت نظیر Biohorizons آمریکا، IMTEC  آمریکا، Euroteknika  فرانسه و Dentis کره جنوبی و گذراندن یک دوره یکساله در کشور انگلیس در زمینه ایمپلنت در کالج Eastman دانشگاه UCL لندن در سال 1377 به عضویت آکادمی بین المللی ایمپلنتولوژیست ها ICOI درآمدند. هم اکنون پس از اخذ تخصص ایمپلنت از آلمان در حال تحقیقات در زمینه ایمپلنتولوژی نوین مشغول به همکاری با بخش تخصصی ایمپلنت دانشگاه گوته فرانکفورت آلمان می‌باشند.

مدرک دکتر شاهرخ بزرگ

rrr.jpg دکتر بزرگ

 

مراجعه به کلینیک

تهران-خیابان ولیعصر -خیابان فرشته -کوچه اخگری – نبش آناهیتا – پلاک 2 – واحد 2 شرقی

تلفن : 02122018728

موبایل و واتس اپ: 09211442483

همه روزه از 10 صبح الی 19

پنجشنبه ها 9 الی 13:30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *